Цей веб-сайт використовує файли cookies. Якщо ви продовжуєте перегляд веб-сайту, ми вважатимемо, що ви згодні отримувати всі файли cookies на веб-сайті.

Контроль віку

Ми прагнемо бути новаторами у своїй галузі. Ми розробляємо й удосконалюємо технології та програми, спрямовані на запобігання використанню нашої продукції неповнолітніми. Нижче наведено заходи, яких ми зараз вживаємо для запобігання курінню серед неповнолітніх. Ваша думка про це для нас важлива. Ми будемо вдячні за вашу участь.

Якщо у вас є ідеї або ви хочете стати нашим партнером у цій сфері, пишіть нам на імейл youthprevention@juul.ua.

Заходи Juul Labs для запобігання використання нашої продукції неповнолітніми.

  • Ми відповідально ставимося до маркетингу нашої продукції та дотримуємося суворих правил, щоб адресувати інформаційні матеріали лише дорослим курцям.
  • Ми підтримуємо закони й нормативні акти, спрямовані на те, щоб перешкодити неповнолітнім купувати й використовувати нашу продукцію.
  • Умови нашої співпраці з торговими партнерами передбачають контроль і штрафи за продаж продукції неповнолітнім.
  • Ми вибірково перевіряємо незалежні пункти продажу на дотримання нормативних вимог за допомогою програми «Таємний покупець».
  • Картриджі JUULpod з різними смаками продаємо лише через закриту систему, що не допускає збуту споживачам, яким не виповнилося 18 років, та передбачає обмеження на купівлю великих партій. На нашу думку, такі заходи суттєво обмежать можливості молоді придбати продукцію JUUL.
  • Ми розширюємо свою програму «Таємний покупець», щоб стимулювати роздрібних продавців дотримуватися нормативних вимог. Крім того, до продавців, які збувають продукцію неповнолітнім, ми застосовуватимемо різні засоби впливу — аж до повної заборони торгувати нашими товарами.

Ми вважаємо, що за допомогою цього комплексу заходів зможемо скоротити споживання продукції JUUL серед молоді, але й надалі вивчатимемо різні можливості остаточного розв’язання цієї проблеми.