Цей веб-сайт використовує файли cookies. Якщо ви продовжуєте перегляд веб-сайту, ми вважатимемо, що ви згодні отримувати всі файли cookies на веб-сайті.

НЕПОВНОЛІТНІ профілактика

ми прагнемо бути новаторами у своїй галузі. Ми розробляємо й удосконалюємо технології та програми, спрямовані на запобігання використанню нашої продукції неповнолітніми. Нижче наведено заходи, яких ми зараз вживаємо для запобігання курінню серед неповнолітніх.

Ваша думка в цій галузі для нас важлива. Ми будемо вдячні за ваші звернення, якщо у Вас є ідеї або Ви хочете стати нашим партнером у цій області, пишіть нам на адресу youthprevention@juul.ua.

ЗАХОДИ JUUL LABS ДЛЯ БОРОТЬБИ З КУРІННЯМ НЕПОВНОЛІТНІХ

  • Ми відповідально ставимося до маркетингу нашої продукції та дотримуємося суворих правил, щоб адресувати наші інформаційні матеріали лише дорослим курцям.
  • Ми підтримуємо закони й нормативні акти, спрямовані на запобігання купівлі й використанню нашої продукції неповнолітніми.
  • Умови нашої співпраці з торговими партнерами передбачають контроль і штрафи за продаж продукції неповнолітнім.
  • На упаковках нашої продукції ми розміщаємо чіткий напис: «УВАГА! Цей виріб містить нікотин, що викликає звикання. Продаж особам молодше 18 років заборонений», а також додаткове повідомлення: «Альтернатива для дорослих курців».
  • Ми проводимо вибіркові перевірки незалежних пунктів продажу на дотримання нормативних вимог за допомогою програми «Таємний покупець».
  • Картриджі JUULpod із різними смаками продаються лише через закриту систему, що не допускає збуту споживачам молодше 18 року та передбачає обмеження щодо купівлі великих партій. На нашу думку, такі заходи суттєво обмежать можливість молоді купити продукцію JUUL.
  • Ми розширюємо свою програму «Таємний покупець», щоб забезпечувати дотримання нормативних вимог роздрібними продавцями. Крім того, щодо продавців, які збувають продукцію неповнолітнім, ми застосовуватимемо засоби впливу аж до повної заборони торгувати нашими товарами.
  • Ми вважаємо, що за допомогою цього комплексу заходів ми зможемо скоротити споживання продукції JUUL серед молоді, але ми й надалі вивчатимемо різні можливості для повного вирішення цієї проблеми.