Ви зробили спробу зайти на JUUL.com, комерційний сайт, призначений для осіб у Сполучених Штатах. Відповідно, ваша особиста інформація буде збиратися в Сполучених Штатах і до неї будуть застосовуватися Умови обслуговування та Політика конфіденційності сайту. Ці політики та процедури можуть спиратися не на такі самі закони про захист даних, як ті, що діють у країні, в якій ви надавали інформацію. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви підтверджуєте своє розуміння та згоду.

JUUL LABS, INC.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗНАКИ ДЛЯ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

Нижче наведено не вичерпний перелік товарних знаків компанії JUUL Labs. Символи знака для товарів та послуг відображають статус цього знака в Сполучених Штатах Америки. Для використання за межами Сполучених Штатів, наші позначки повинні відображатися тільки з символом ™, якщо ви не підтвердили з нами відповідний знак, зареєстрований у вашій юрисдикції.

Для отримання додаткової інформації про те, як використовувати наші знаки для товарів і послуг і елементи брендінгу, див. сторінку "Інформація по використанню знаків для товарів і послуг та брендів JUUL Labs, Inc.

Знак для товарів та послуг Загальний термін
JUUL Labs™ Компанія JUUL Labs, Inc.
JUUL ® пристрій для паріння
JUULpods™ картридж
JUUL Pass™ програма пільг
RACS™ програма

* У деяких випадках, наприклад, у науково-дослідних публікаціях, доцільно посилатися на продукти JUUL як електронні системи доставки нікотину ("ENDS" англійською мовою або "ЕСДН" українською мовою»).

Cookie Settings