You are attempting to visit JUUL.com which is a commercial site intended for individuals within the United States. Accordingly, your personal information will be collected in the United States and will be subject to the Terms of Service and Privacy Policy of the site. These policies and procedures may not have the same data protection laws as the country in which you initially provided the information. By continuing to use this site, you acknowledge your understanding and consent.

JUUL LABS, INC.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗНАКИ ДЛЯ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

Нижче наведено не вичерпний перелік товарних знаків компанії JUUL Labs. Символи знака для товарів та послуг відображають статус цього знака в Сполучених Штатах Америки. Для використання за межами Сполучених Штатів, наші позначки повинні відображатися тільки з символом ™, якщо ви не підтвердили з нами відповідний знак, зареєстрований у вашій юрисдикції.

Для отримання додаткової інформації про те, як використовувати наші знаки для товарів і послуг і елементи брендінгу, див. сторінку "Інформація по використанню знаків для товарів і послуг та брендів JUUL Labs, Inc.

Знак для товарів та послуг Загальний термін
JUUL Labs™ Компанія JUUL Labs, Inc.
JUUL ® пристрій для паріння
JUULpods™ картридж
JUUL Pass™ програма пільг
RACS™ програма

* У деяких випадках, наприклад, у науково-дослідних публікаціях, доцільно посилатися на продукти JUUL як електронні системи доставки нікотину ("ENDS" англійською мовою або "ЕСДН" українською мовою»).

Cookie Settings