Цей веб-сайт використовує файли cookies. Якщо ви продовжуєте перегляд веб-сайту, ми вважатимемо, що ви згодні отримувати всі файли cookies на веб-сайті.

JUUL LABS, INC.

ВИКОРИСТАННЯ БРЕНДІВ ТА ЗНАКІВ ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ

JUUL Labs має забезпечити, що знаки для товарів і послуг, елементи фірмового стилю, слогани та фірмова символіка («Знаки JUUL Labs» або «Знаки») використовуються належним чином. Якщо ви отримали дозвіл на використання знаків JUUL Labs, ви повинні дотримуватися відповідних умов такого використання («Умови користування Знаками»), які були оновлені з попередніх версій і розміщені Вами. Ми залишаємо за собою право продовжувати оновлення "Умов користування Знаками", а також будь-які інші вимоги щодо використання наших Знаків. Не вичерпний перелік Знаків JUUL Labs доступний на сайті JUUL.ua/tm-list («Перелік Знаків»).

Для суспільної зручності JUUL Labs надає локалізовані / перекладені версії Керівних принципів ТМ на різних веб-сайтах, що стосуються конкретної країни. Для ясності та уникнення сумнівів, Рекомендації ТМ на сайті JUUL.com/tm-guide є оперативним керівництвом, і ці умови контролюють, якщо існують розбіжності між Правилами ТМ та будь-якими локалізованими / перекладеними версіями, наданими в інших місцях.

 • НЕОБХІДНІСТЬ ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИКОРИСТАННЯ ЗНАКІВ: Для використання Знаків необхідно отримати відповідний дозвіл, який повинен узгоджуватися із контактною особою JUUL Labs. Відповідний дозвіл може бути наданий Вам тільки за умови, якщо Ви дотримуєтесь положень Умов користування Знаками та будь-яких додаткових інструкцій, які ми надаємо. Використання наших логотипів або графічних знаків вимагає письмового дозволу, а також дотримання додаткових умов щодо використання такого типу знаків, які Ви повинні отримати від нас.

 • JUUL НЕ Є ІМЕННИКОМ: JUUL та інші Знаки є брендами наших товарів і послуг, а не загальними назвами, і повинні використовуватися як назви брендів. Приклади коректного написання Знаків, використання великої літери при написанні, а також правильного використання загальних назв зазначені в Переліку знаків

  • Разом із Знаками мають використовуватися терміни загального характеру (наприклад, пристрої для паріння "JUUL").
  • Ніколи не використовуйте Знаки у формі іменників у множині, замість цього використайте терміни загального характеру у множині (наприклад, "пристрої для паріння JUUL", а не "джули").
  • Якщо Ви використовуєте Знак у транслітерації іншою мовою, ніж англійська, не транслітеруйте Знак.
  • Загальні назви для товарів і послуг підлягають перекладу.
 • JUUL НЕ Є ДІЄСЛОВОМ: Ми розуміємо, що люди говорять "гуглити", коли вони мають на увазі проведення пошуку в Інтернеті за допомогою пошуковика Google і кажуть Ubering, коли вони означають їзду в Uber rideshare. Але JUUL не є дієсловом і ніколи не повинен використовуватися як дієслово, коли ви рекламуєте нас або наші продукти і послуги.

 • JUUL НЕ Є НАЗВОЮ КОМПАНІЇ: Наша компанія називається JUUL Labs, а JUUL - назва продукту. Ви погоджуєтеся використовувати повне найменування JUUL Labs, якщо маєте на увазі саме компанію.

 • НЕ СТВОРЮЙТЕ НОВІ ЗНАКИ ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ АБО БРЕНДИ: Ніяким чином не змінюйте Знаки JUUL Labs та не використовуйте елементи, які можна ідентифікувати, для створення нових знаків, таких як словесні знаки, логотипи, слогани, теги або графічні знаки. Аналогічно, не створюйте знаки або елементи фірмового стилю, які є схожими на наші Торгові знаки, і не використовуйте зображення елементів нашого фірмового стилю у ваших елементах фірмового стилю або продукції.

 • ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ЗНАКІВ: До будь-якого рекламного матеріалу, який містить наші Знаки, включіть застереження про використання зареєстрованих Знаків JUUL Labs.

  • JUUL, JUUL Labs і JUULpods є зареєстрованими Знаками компанії JUUL Labs, Inc.
  • Співробітники JUUL Labs або партнери, які мають спеціальні дозволи на використання Знаків JUUL, повинні ознайомитися з Співробітники JUUL Labs, або партнери, які мають спеціальні дозволи щодо реалізації продуктів JUUL Labs, повинні ознайомитися зі Стандартами використання бренів JUUL, щоб отримати інформацію про те, яким чином представляти споживачам відомості щодо продукції JUUL.
 • ВИКОРИСТАННЯ ЗНАКІВ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІЗОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ: Наразі ми не схвалюємо та не пропонуємо послуги з індивідуалізації продукції JUUL і не надаємо дозволу на використання Знаків з такою метою.

 • ВИКОРИСТАННЯ ЗНАКІВ У ПРЕСІ ТА КОМЕНТАРЯХ: JUUL Labs поважає права інших осіб щодо розміщення коментарів або посилань на продукти та послуги JUUL за умови, що Знаки визнаються знаками для товарів і послуг, а будь-яке посилання на такі Знаки є точним, справедливим і не вводить в оману.

 • ЗОБРАЖЕННЯ ПРОДУКТІВ: Зображення наших продуктів може міститися у Ваших рекламних матеріалах винятково за умови попереднього письмового погодження або підтвердження. В іншому випадку будь-яке таке відображення повинно бути здійснено виключно з метою забезпечення сумісності із нашими рекламними матеріалами для наших продуктів. Ваша пропозиція щодо продажу продукту повинна бути дійсно сумісною з рекламованим товаром і не може порушувати права інтелектуальної власності JUUL Labs або інші права. Будь-яке зображення нашого продукту має бути оригінальною фотографією, а Ваша пропозиція щодо продажу продукту повинна бути представлена таким чином, щоб вона відповідала нашій місії і не вводила в оману. Завжди вказуйте застереження, що Ваша пропозиція щодо продажу продукту не була схвалена компанією JUUL Labs, Inc., якщо Ви зображуєте наші продукти. Співробітники JUUL Labs, або партнери, які мають спеціальні дозволи щодо реалізації продуктів JUUL Labs, повинні ознайомитися зі Стандартами використання брендів JUUL, щоб отримати інформацію про те, яким чином представляти споживачам відомості щодо продукції JUUL.

 • ДОДАТКОВІ ВИМОГИ: Будь-яке використання Знаків, або зображення наших продуктів, повинно бути: справедливим, точним, не вводити в оману, не протирічити місії JUUL Labs і не порушувати жодних законів, правил або прав третіх осіб. Використання наших товарних знаків або зображень наших продуктів заборонено на будь-яких матеріалах, призначених для неповнолтніх осіб, не може здійснюватися у неточний, неприйнятний, незаконний спосіб, вводити в оману внаслідок такого використання або використовуватися для реклами такого характеру.
  Використовуючи Знаки компанії JUUL Labs, Ви визнаєте, що Знаки та права інтелектуальної власності на них належать виключно компанії JUUL Labs і що будь-які репутаційні переваги, отримані в результаті використання Знаків, прямо впливає на JUUL Labs. Ви зобовязуєтесь не подавати до відомства будь-якої держави заявки на реєстрацію будь-яких позначень, які відображатимуть товарні знаки компанії повністю, частково чи будуть входити до складу такого позначення. Ви також зобов'язуєтесь на звертатися за делегуванням доменного імені, яке буде містити товарні знаки компанії в якості складових частин такого доменного імені, а також не використовувати товарні знаки компанії повністю або частково як ім'я користувача соціальної мережі, назви постачальника чи організації, ідентифікації в Інтернеті або інших найменувань такого характеру.
  Ми залишаємо за собою право відкликати дозвіл на використання Знаків або зображень нашої продукції в будь-який час на власний розсуд.