Цей веб-сайт використовує файли cookies. Якщо ви продовжуєте перегляд веб-сайту, ми вважатимемо, що ви згодні отримувати всі файли cookies на веб-сайті.

НАША ТЕХНОЛОГІЯ

Компанію JUUL Labs було засновано, щоб покращити життя мільярда дорослих курців у світі, запропонувавши їм зручну альтернативу звичайним сигаретам. JUULpods картридж містить майже таку саму кількість нікотину, як пачка сигарет, що дуже полегшує перехід від куріння до паріння.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРИСТРІЙ JUUL?

У пристрої JUUL використовується високотехнологічний механізм нагрівання нікотиновмісної рідини для утворення аерозолю, покликаний мінімізувати горіння.

JUUL — це пристрій для паріння типу "закритої системи" з використанням одноразових картриджів.

JUUL заряджається через USB-порт.

ЩО Є JUULPODS?

JUULpods - це картриджі, які вставляються у верхню частину пристрою JUUL.

Картриджі JUULpods містять запатентовану рідину для електронних сигарет із солями нікотину. Ця рідина готується за спеціальною формулою в умовах суворого контролю якості та призначена для задоволення потреб курців, які відмовляються від куріння звичайних сигарет.

ЩО ТАКЕ РІДИНА ДЛЯ ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТ?

Рідина для електронних сигарет (e-liquid) — це рідина, що використовується у виробах для паріння, власне щоб створити пару.

ЩО ТАКЕ ПАРА?

Пара — це аерозоль, який утворюється під час нагрівання рідини для електронних сигарет.

ІНГРЕДІЄНТИ КАРТРИДЖІВ JUULPODS

Результатом багаторічних досліджень і розробок компанії JUUL Labs стала запатентована формула нікотиновмісної рідини для електронних сигарет, яка готується в умовах суворого контролю якості із залученням провідних партнерів галузі в США.

НІКОТИН

Ми використовуємо фармацевтично чистий нікотин із листя тютюну.

БЕНЗОЙНА КИСЛОТА

Поєднуючись із нікотином у складі нашої формули на основі солей нікотину, бензойна кислота допомагає курцеві отримувати відчуття, подібні до куріння звичайної сигарети.

ПРОПІЛЕНГЛІКОЛЬ І ГЛІЦЕРИН

Пропіленгліколь і гліцерин — це безбарвні рідини, що використовуються для створення видимої пари. Більшість наявних у продажу рідин для електронних сигарет містять пропіленгліколь.

АРОМАТИЗАТОР

До складу ароматизаторів JUULpod входять як натуральні, так і штучні інгредієнти, які надають продуктам неповторного смаку.

НАША ЯКІСТЬ

Ми дуже серйозно ставимося до контролю якості нашої продукції на всіх етапах: під час проектування, розробки та запуску у виробництво.

Наша технологія відповідає найвищим стандартам якості:

СТАНДАРТ ЯКОСТІ ПРИСТРОЮ

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ АКУМУЛЯТОРА

Ми проводимо випробування на надійність і стабільність функціонування як окремих акумуляторних блоків, так і більших систем. Зокрема, це випробування на ударне навантаження й падіння, а також на примусову відмову. Наша продукція відповідає таким міжнародним стандартам безпеки, як МЕК 62133, UL 1642 і МЕК 60335.

СТАНДАРТИ ЕЛЕКТРИЧНИХ ВИПРОБУВАНЬ

Ми проводимо випробування на електромагнітну сумісність. Наша продукція щонайменше відповідає вимогам чинних нормативних актів ЄС та України щодо електромагнітної сумісності як для випромінення енергії, так і для її безпечного поглинання (завадостійкість).

Стандарти інгредієнтів

 • Ми доручаємо експертній комісії з оцінки безпеки перевіряти всі матеріали, що використовуються в нашій продукції.

 • Ми дотримуємося суворих правил, що регулюють дозволену кількість будь-якої хімічної речовини в наших продуктах.

 • Ми регулярно проводимо токсикологічні випробування, щоб переконатися, що вміст жодної хімічної речовини в нашій продукції не перевищує встановлені норми.

СТАНДАРТИ ВИПРОБУВАННЯ ПАРИ

 • Ми проводимо випробування регулювання температури, щоб переконатися в тому, що наша рідина для електронних сигарет нагрівається до стандартної температури випаровування, що не допускає горіння, і не містить хімічних речовин, які утворюються під час горіння за високої температури.

 • Ми регулярно тестуємо нашу пару на відповідність нашим строгим робочим стандартам.

 • Ми створюємо дегустаційні групи зі спеціально підготовлених користувачів, щоб гарантувати однаковий смак у різних партіях товару.

 • Ми проводимо токсикологічні випробування як рідини для електронних сигарет, так і пари, що виходить з наших виробів після нагрівання.

КОНТРОЛЬ УСІХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

 • Із нашими постачальниками ми укладаємо угоди, де передбачено суворі та ретельні випробування компонентів, що постачаються нашим виробничим партнерам.

 • У нас діє програма візитів до постачальників та багаторазових перевірок їхніх виробничих підприємств, зокрема систем і заходів для забезпечення якості.

 • Ми ведемо список затверджених постачальників, а тому до нашої системи постачання допускаються лише ті компанії, які відповідають нашим стандартам якості.

 • Із постачальниками готової продукції ми укладаємо угоди, що вимагають суворого дотримання наших стандартів якості.

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ СКАРГ НА ПОГІРШЕННЯ СТАНУ ЗДОРОВ’Я

 • Ми розробили офіційну процедуру подання і спеціальний комітет для розгляду скарг.

 • Усі скарги, що будь-яким чином стосуються здоров’я, щотижня переглядаються медичними фахівцями та за потреби передаються на вищий рівень прийняття рішень.

ДОВГОТРИВАЛІ НАСЛІДКИ І ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОДУКЦІЇ

Розробляючи JUUL, ми мали в своєму розпорядженні дані десятирічних досліджень електронних сигарет на ринку та могли використовувати останні технології для впровадження інновацій. Так ми розробили продукт JUUL, що має оптимальні, на наш погляд, характеристики. Хоча свої рішення щодо продукції ми приймаємо на основі наявних результатів досліджень, ми стимулюємо інновації, одночасно проводячи власні дослідження, щоб виявити можливості для майбутнього вдосконалення продукції. Електронні сигарети з’явилися в продажу лише кілька років тому. Як і про будь-який інший виріб для паріння, ми ще не все знаємо про JUUL — просто тому, що його було представлено на ринку лише в 2015 році. Ми постійно проводимо дослідження та впроваджуємо інновації в технології паріння.