Цей веб-сайт використовує файли cookies. Якщо ви продовжуєте перегляд веб-сайту, ми вважатимемо, що ви згодні отримувати всі файли cookies на веб-сайті.

НАША ТЕХНОЛОГІЯ

Компанію JUUL Labs було засновано, щоб покращити життя мільярда дорослих курців у світі, запропонувавши їм зручну альтернативу звичайним сигаретам. JUULpods картридж містить майже таку саму кількість нікотину, як пачка сигарет, що дуже полегшує перехід від куріння до паріння.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРИСТРІЙ JUUL?

У пристрої JUUL використовується високотехнологічний механізм нагрівання нікотиновмісної рідини для утворення аерозолю, покликаний мінімізувати горіння.

JUUL — це пристрій для паріння типу "закритої системи" з використанням одноразових картриджів.

JUUL заряджається через USB-порт.

ЩО Є JUULPODS?

JUULpods - це картриджі, які вставляються у верхню частину пристрою JUUL.

Картриджі JUULpods містять запатентовану рідину для електронних сигарет із солями нікотину. Ця рідина готується за спеціальною формулою в умовах суворого контролю якості та призначена для задоволення потреб курців, які відмовляються від куріння звичайних сигарет.

ЩО ТАКЕ РІДИНА ДЛЯ ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТ?

Рідина для електронних сигарет (e-liquid) — це рідина, що використовується у виробах для паріння, власне щоб створити пару.

ЩО ТАКЕ ПАРА?

Пара — це аерозоль, який утворюється під час нагрівання рідини для електронних сигарет.

ІНГРЕДІЄНТИ КАРТРИДЖІВ JUULPODS

Результатом багаторічних досліджень і розробок компанії JUUL Labs стала запатентована формула нікотиновмісної рідини для електронних сигарет, яка готується в умовах суворого контролю якості із залученням провідних партнерів галузі в США.

НІКОТИН

Ми використовуємо фармацевтично чистий нікотин із листя тютюну.

БЕНЗОЙНА КИСЛОТА

Поєднуючись із нікотином у складі нашої формули на основі солей нікотину, бензойна кислота допомагає курцеві отримувати відчуття, подібні до куріння звичайної сигарети.

ПРОПІЛЕНГЛІКОЛЬ І ГЛІЦЕРИН

Пропіленгліколь і гліцерин — це безбарвні рідини, що використовуються для створення видимої пари. Більшість наявних у продажу рідин для електронних сигарет містять пропіленгліколь.

АРОМАТИЗАТОР

До складу ароматизаторів JUULpod входять як натуральні, так і штучні інгредієнти, які надають продуктам неповторного смаку.

НАША ЯКІСТЬ

Ми дуже серйозно ставимося до контролю якості нашої продукції на всіх етапах: під час проектування, розробки та запуску у виробництво.

Наша технологія відповідає найвищим стандартам якості:

СТАНДАРТ ЯКОСТІ ПРИСТРОЮ

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ АКУМУЛЯТОРА

Ми проводимо випробування на надійність і стабільність функціонування як окремих акумуляторних блоків, так і більших систем. Зокрема, це випробування на ударне навантаження й падіння, а також на примусову відмову. Наша продукція відповідає таким міжнародним стандартам безпеки, як МЕК 62133, UL 1642 і МЕК 60335.

СТАНДАРТИ ЕЛЕКТРИЧНИХ ВИПРОБУВАНЬ

Ми проводимо випробування на електромагнітну сумісність. Наша продукція щонайменше відповідає вимогам чинних нормативних актів ЄС та України щодо електромагнітної сумісності як для випромінення енергії, так і для її безпечного поглинання (завадостійкість).

Стандарти інгредієнтів

 • Ми доручаємо експертній комісії з оцінки безпеки перевіряти всі матеріали, що використовуються в нашій продукції.

 • Ми дотримуємося суворих правил, що регулюють дозволену кількість будь-якої хімічної речовини в наших продуктах.

 • Ми регулярно проводимо токсикологічні випробування, щоб переконатися, що вміст жодної хімічної речовини в нашій продукції не перевищує встановлені норми.

СТАНДАРТИ ВИПРОБУВАННЯ ПАРИ

 • Ми проводимо випробування регулювання температури, щоб переконатися в тому, що наша рідина для електронних сигарет нагрівається до стандартної температури випаровування, що не допускає горіння, і не містить хімічних речовин, які утворюються під час горіння за високої температури.

 • Ми регулярно тестуємо нашу пару на відповідність нашим строгим робочим стандартам.

 • Ми створюємо дегустаційні групи зі спеціально підготовлених користувачів, щоб гарантувати однаковий смак у різних партіях товару.

 • Ми проводимо токсикологічні випробування як рідини для електронних сигарет, так і пари, що виходить з наших виробів після нагрівання.

КОНТРОЛЬ УСІХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

 • Із нашими постачальниками ми укладаємо угоди, де передбачено суворі та ретельні випробування компонентів, що постачаються нашим виробничим партнерам.

 • У нас діє програма візитів до постачальників та багаторазових перевірок їхніх виробничих підприємств, зокрема систем і заходів для забезпечення якості.

 • Ми ведемо список затверджених постачальників, а тому до нашої системи постачання допускаються лише ті компанії, які відповідають нашим стандартам якості.

 • Із постачальниками готової продукції ми укладаємо угоди, що вимагають суворого дотримання наших стандартів якості.