Цей веб-сайт використовує файли cookies. Якщо ви продовжуєте перегляд веб-сайту, ми вважатимемо, що ви згодні отримувати всі файли cookies на веб-сайті.

Наша історія

Ми використовуємо інновації, щоб задовольняти потреби дорослих курців.

Наша команда

Колишні курці Джеймс і Адам заснували компанію JUUL Labs, щоб покращити життя мільярда дорослих курців у світі. Сьогодні JUUL Labs — це успішна команда науковців, інженерів, дизайнерів, фахівців із постачання, обслуговування клієнтів і ведення бізнесу, які вірять у те, що продуманий дизайн, технології та нестандартні рішення — це ключі до створення найефективнішої альтернативи звичайним сигаретам.

Виконавча команда

Адам Боуен
Засновник, директор із технологій
Адам понад 15 років займається розробкою споживчих товарів і 11 років працює над інноваціями в тютюновій промисловості. Він отримав ступінь магістра за спеціальністю «Розробка продукції» в Стенфордському університеті, а також ступінь бакалавра з фізики в Помонському коледжі.

Кей Сі Кростуейт
Виконавчий директор
Кей Сі має понад 20-річний досвід роботи у сферах розробки продукцї, управління та роботи з акціонерами і наглядовими органами. Перед цим Кей Сі обіймав посаду директора з розвитку компанії Altria, де кілька років основним напрямком його роботи були альтернативи традиційним сигаретам. Закінчив Університет Маркетта, а також отримав ступінь MBA у коледжі Провіденса.

Джоанна Енгелке
Директор із контролю якості та дотримання нормативних вимог
Джоанна має 30-річний досвід роботи, зокрема вона очолювала відділ з дотримання міжнародних стандартів якості та нормативних вимог у Boston Scientific і була директором Halloran Consulting. Джоанна отримала ступінь магістра ділового адміністрування в Гарварді та ступінь бакалавра політології в Єльському університеті.

Девід Дікі
Директор із постачання
Девід має понад 25 років досвіду керування ланцюгами поставок і операційної діяльності в різних галузях. Зокрема, він керував масштабними перетвореннями в TPG Capital і United Technologies. Девід отримав ступінь магістра управління в Університеті Пердью та ступінь бакалавра з електротехніки у Вустерському політехнічному інституті.

Метт Дейвід
Директор із питань комунікації
Будучи експертом зі стратегії комунікацій, Метт Девіс має великий досвід роботи: корпорації, успішні виборчі кампанії, робота на федеральний уряд і уряд штату. Він обіймав головні посади з питань комунікацій у ході останніх президентських кампаній у США та керував стратегіями комунікацій для штату Каліфорнія, провідних міжнародних компаній зі списку Fortune 500, технологічних компаній і обраних державних службовців.

Боб Роббінз
Директор з розвитку
Боб має великий досвід керування продажами регульованих споживчих товарів. Його останнім місцем роботи була компанія Constellation Brands. До того як почати працювати в комерційному секторі, він служив офіцером і льотчиком у ВМС США. Боб отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Стенфордському університеті та ступінь бакалавра із проектування систем у Військово-морській академії США.

Талановиті товариші по команді

Клер О’Меллі
Спеціаліст із інженерного забезпечення
Клер, яка має дипломи з машинобудування й образотворчого мистецтва, проводить свій робочий час у CAD або за розробкою прототипів для змін і покращень продукції. Вона любить Сан-Франциско насамперед за те, що тут жила місіс Даутфайр.

Естебан Леон
Інженер відділу досліджень і розробок
Естебан раніше працював у сфері відновлюваних джерел енергії та приєднався до JUUL, щоб застосувати тут свої технічні знання й досвід. У Сан-Франциско йому найбільше подобаються кафе й ресторани, а також можливість добиратися на роботу на велосипеді.

Адам де Соуза
Директор із забезпечення якості та технологій виробництва
Адам отримав ступінь бакалавра з біоінженерії в Північно-східному університеті. Він очолює низку технологічних проектів, спрямованих на покращення виробничих процесів для розширення бізнесу JUUL. Сан-Франциско він любить за широкий вибір чудових закладів харчування.