Цей веб-сайт використовує файли cookies. Якщо ви продовжуєте перегляд веб-сайту, ми вважатимемо, що ви згодні отримувати всі файли cookies на веб-сайті.

НАША ІСТОРІЯ

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ІННОВАЦІЇ, ЩОБ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ПОТРЕБИ ДОРОСЛИХ КУРЦІВ.

НАША КОМАНДА

Колишні курці Джеймс і Адам заснували компанію JUUL Labs, щоб покращити життя мільярда дорослих курців у світі. Сьогодні JUUL Labs — це успішна команда науковців, інженерів, дизайнерів, фахівців із постачання, обслуговування клієнтів і ведення бізнесу, які вірять у те, що продуманий дизайн, технології та нестандартні рішення — це ключі до створення найефективнішої альтернативи звичайним сигаретам.

Виконавча команда

Адам Боуен
Засновник, директор із технологій
Адам понад 15 років займається розробкою споживчих товарів і 11 років працює над інноваціями в тютюновій промисловості. Він отримав ступінь магістра за спеціальністю «Розробка продукції» в Стенфордському університеті, а також ступінь бакалавра з фізики в Помонському коледжі.

Кей Сі Кростуейт
Виконавчий директор
Кей Сі має понад 20-річний досвід роботи у сферах розробки продукцї, управління та роботи з акціонерами і наглядовими органами. Перед цим Кей Сі обіймав посаду директора з розвитку компанії Altria, де кілька років основним напрямком його роботи були альтернативи традиційним сигаретам. Закінчив Університет Маркетта, а також отримав ступінь MBA у коледжі Провіденса.

Джоанна Енгелке
Директор із контролю якості та дотримання нормативних вимог
Джоанна має 30-річний досвід роботи, зокрема вона очолювала відділ з дотримання міжнародних стандартів якості та нормативних вимог у Boston Scientific і була директором Halloran Consulting. Джоанна отримала ступінь магістра ділового адміністрування в Гарварді та ступінь бакалавра політології в Єльському університеті.

Моніка Фалбуш
головний офіцер
Моніка — досвідчений менеджер; понад 30 років вона очолювала відділи кадрів у таких компаніях, як BMC Software і Salesforce. У 2016 році видання Silicon Valley Business Journal назвало Моніку однією з найвпливовіших жінок у Кремнієвій долині США. Отримала ступінь бакалавра адміністрування бізнесу та економіки в Каліфорнійському коледжі святої Марії, де обіймала посаду члена консультаційної ради школи бізнесу й економіки.

Девід Дікі
Директор із постачання
Девід має понад 25 років досвіду керування ланцюгами поставок і операційної діяльності в різних галузях. Зокрема, він керував масштабними перетвореннями в TPG Capital і United Technologies. Девід отримав ступінь магістра управління в Університеті Пердью та ступінь бакалавра з електротехніки у Вустерському політехнічному інституті.

Метт Дейвід
Директор із питань комунікації
Будучи експертом зі стратегії комунікацій, Метт Девіс має великий досвід роботи: корпорації, успішні виборчі кампанії, робота на федеральний уряд і уряд штату. Він обіймав головні посади з питань комунікацій у ході останніх президентських кампаній у США та керував стратегіями комунікацій для штату Каліфорнія, провідних міжнародних компаній зі списку Fortune 500, технологічних компаній і обраних державних службовців.

Боб Роббінз
Директор з розвитку
Боб має великий досвід керування продажами регульованих споживчих товарів. Його останнім місцем роботи була компанія Constellation Brands. До того як почати працювати в комерційному секторі, він служив офіцером і льотчиком у ВМС США. Боб отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Стенфордському університеті та ступінь бакалавра із проектування систем у Військово-морській академії США.

Талановиті товариші по команді

Клер О’Меллі
Спеціаліст із інженерного забезпечення
Клер, яка має дипломи з машинобудування й образотворчого мистецтва, проводить свій робочий час у CAD або за розробкою прототипів для змін і покращень продукції. Вона любить Сан-Франциско насамперед за те, що тут жила місіс Даутфайр.

Чарлі Паґуйо
Головний бухгалтер
Чарлі, як досвідчений бухгалтер, веде облік усіх фінансових операцій більше ніж десяти наших підрозділів. Їй подобається клімат Сан-Франциско: тут щодня доводиться гадати, що краще вдягнути. Крім того, вона вболіває за бейсбольну команду «Сан-Франциско Джаєнтс».

Естебан Леон
Інженер відділу досліджень і розробок
Естебан раніше працював у сфері відновлюваних джерел енергії та приєднався до JUUL, щоб застосувати тут свої технічні знання й досвід. У Сан-Франциско йому найбільше подобаються кафе й ресторани, а також можливість добиратися на роботу на велосипеді.

Адам де Соуза
Директор із забезпечення якості та технологій виробництва
Адам отримав ступінь бакалавра з біоінженерії в Північно-східному університеті. Він очолює низку технологічних проектів, спрямованих на покращення виробничих процесів для розширення бізнесу JUUL. Сан-Франциско він любить за широкий вибір чудових закладів харчування.