Ви зробили спробу зайти на JUUL.com, комерційний сайт, призначений для осіб у Сполучених Штатах. Відповідно, ваша особиста інформація буде збиратися в Сполучених Штатах і до неї будуть застосовуватися Умови обслуговування та Політика конфіденційності сайту. Ці політики та процедури можуть спиратися не на такі самі закони про захист даних, як ті, що діють у країні, в якій ви надавали інформацію. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви підтверджуєте своє розуміння та згоду.

НАША ІСТОРІЯ

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ІННОВАЦІЇ, ЩОБ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ПОТРЕБИ ДОРОСЛИХ КУРЦІВ.

Свого часу співзасновники компанії JUUL Labs Джеймс Монсіс і Адам Боуен застосували свої технічні знання в проектуванні виробів для розробки справжньої альтернативи курінню. Багато років вони самі були курцями. Не знаходячи прийнятної альтернативи сигаретам, Джеймс і Адам застосували методи промислового дизайну у тютюновій галузі, яка вже понад сто років не зазнавала жодних істотних змін. Як курці, вони чудово усвідомлювали: повноцінна альтернатива сигаретам має пропонувати такий вміст нікотину, який не пропонує жодний інший подібний виріб на ринку. Крім того, користування таким продуктом повинно мати власний неповторний "стиль". Результатом роботи став пристрій JUUL.

НАША КОМАНДА

Колишні курці Джеймс і Адам заснували компанію JUUL Labs, щоб покращити життя мільярда дорослих курців у світі. Сьогодні JUUL Labs — це успішна команда науковців, інженерів, дизайнерів, фахівців із постачання, обслуговування клієнтів і ведення бізнесу, які вірять у те, що продуманий дизайн, технології та нестандартні рішення — це ключі до створення найефективнішої альтернативи звичайним сигаретам.

Кевін Бернз
Виконавчий директор
Кевін обіймав посаду президента й виконавчого директора компанії Chobani. А до того він понад 12 років був партнером у TPG Capital — одній із найбільших компаній із прямих інвестицій. Він отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Школі бізнесу Вортона при Пенсильванському університеті та ступінь бакалавра наук в Університеті Коннектикуту.

Адам Боуен
Засновник, директор із технологій
Адам понад 15 років займається розробкою споживчих товарів і 11 років працює над інноваціями в тютюновій промисловості. Він отримав ступінь магістра за спеціальністю «Розробка продукції» в Стенфордському університеті, а також ступінь бакалавра з фізики в Помонському коледжі.

Джеймс Монсіс
Засновник, директор із продукції
Джеймс має 15-річний досвід у розробці споживчих товарів. Він отримав ступінь магістра за спеціальністю «Розробка продукції» в Стенфордському університеті, а також ступінь бакалавра з фізики й образотворчого мистецтва в коледжі Кеньйон.

Ешлі Ґулд
Керівник адміністративної служби
Ешлі має 18-річний досвід юридичної й операційної роботи, зокрема 12 років вона працювала в технологічних і біофармацевтичних компаніях. Отримала ступінь доктора права в Інституті права при Університеті Сан-Франциско та ступінь бакалавра політекономії в Каліфорнійському університеті в Берклі.

Тім Денагер
Фінансовий директор
Тім має 15-річний досвід роботи у сферах банківських інвестицій і керування операційною діяльністю компаній. Він закінчив Університет Лойоли в Меріленді й отримав ступінь бакалавра ділового адміністрування за спеціальністю «Міжнародний бізнес».

Джоанна Енгелке
Директор із контролю якості та дотримання нормативних вимог
Джоанна має 30-річний досвід роботи, зокрема вона очолювала відділ з дотримання міжнародних стандартів якості та нормативних вимог у Boston Scientific і була директором Halloran Consulting. Джоанна отримала ступінь магістра ділового адміністрування в Гарварді та ступінь бакалавра політології в Єльському університеті.

Боб Роббінз
Президент JUUL у Північній і Південній Америках
Боб має великий досвід керування продажами регульованих споживчих товарів. Його останнім місцем роботи була компанія Constellation Brands. До того як почати працювати в комерційному секторі, він служив офіцером і льотчиком у ВМС США. Боб отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Стенфордському університеті та ступінь бакалавра із проектування систем у Військово-морській академії США.

Данна Мак-Кей
Генеральний директор
Данна — бізнес-адміністратор і керівник виробництвом споживчих товарів із понад 20-річним досвідом роботи в різних галузях. Вона отримала ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі, штат Міссурі, та ступінь бакалавра економіки в Університеті Дьюка.

Девід Дікі
Директор із постачання
Девід має понад 25 років досвіду керування ланцюгами поставок і операційної діяльності в різних галузях. Зокрема, він керував масштабними перетвореннями в TPG Capital і United Technologies. Девід отримав ступінь магістра управління в Університеті Пердью та ступінь бакалавра з електротехніки у Вустерському політехнічному інституті.

Джеррі Масоуді
Головний юрисконсульт
Джеррі має 25-річний досвід юридичної практики в крупних компаніях і федеральному уряді. Він обіймав посаду головного юрисконсульта в Управлінні з контролю за харчовими продуктами й медикаментами США та генерального юрисконсульта Celgene Corporation. Отримав ступінь доктора права в Школі права при Чиказькому університеті та ступінь бакалавра економіки в Амгерстському коледжі. Джеррі працює в нашому офісі у Вашингтоні, округ Колумбія, та є членом Колегії адвокатів округу Колумбія.

Метт Дейвід
Директор із питань комунікації
Будучи експертом зі стратегії комунікацій, Метт Девіс має великий досвід роботи: корпорації, успішні виборчі кампанії, робота на федеральний уряд і уряд штату. Він обіймав головні посади з питань комунікацій у ході останніх президентських кампаній у США та керував стратегіями комунікацій для штату Каліфорнія, провідних міжнародних компаній зі списку Fortune 500, технологічних компаній і обраних державних службовців.

Том Кален
Директор із питань інформації
Том понад 25 років працював у сфері технологій і виробництва в компаніях різних галузей, серед яких — виробництво споживчих товарів, цифрові розваги та електронна комерція. Отримав ступінь бакалавра комп’ютерних наук у Північно-Східному університеті.

Деніел Круз
Директор зі зв’язків з громадськістю
Раніше Деніел обіймав посаду віце-президента з питань розвитку бізнесу та зв’язків з урядов і громадськістю в корпорації Alcoa та її правонаступниці — компанії Arconic. До того він працював керуючим директором Albright Stonebridge Group і речником із питань міжнародної політики в Білому домі за часів президента Клінтона. Він отримав ступінь магістра філософії в Кембриджському університеті та ступінь бакалавра з міжнародних відносин в Університеті Брауна.

Джеред Фікс
Директор із питань стратегічного розвитку
Джаред обіймав низку керівних посад у компаніях регульованих галузей, серед них — директор із розвитку та директор із маркетингу в Constellation Brands, а також генеральний директор у Beam Suntory. Перед тим Джаред обіймав посаду кураторів проектів у McKinsey & Co служив в армії США у званні капітана. Отримав ступінь MBA у Колумбійському університеті та ступінь бакалавра економіки в коледжі Вільяма та Мері.

Брайан Вайт
Перший віце-президент, головний конструктор
Браян отримав ступінь бакалавра машинобудування в Стенфордському університеті й ось уже 20 років керує розробками інноваційних продуктів. Його досвід охоплює широкий спектр продукції: від меблів до медичної техніки.

Енні Хой
Віце-президент з маркетингу
Енн має 20-річний досвід роботи в сферах управління брендами, реклами, цифрового маркетингу та керування операційною діяльністю. Останнім місцем роботи була компанія Nike, де Енн керувала перформанс-маркетингом для глобального й північно-американського напрямків. Отримала ступінь бакалавра економіки й історії в Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго.

Кен Бішоп
Віце-президент із міжнародного розвитку, Азійсько-Тихоокеанський регіон
Кен приєднався до JUUL Labs, маючи понад 10 років міжнародного досвіду роботи в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Перед переходом до JUUL Labs він 7 років працював у Facebook на низці керівних посад, пов’язаних із цим регіоном. Остання його посада — керуючий директор у регіоні Південно-Східної Азії. До роботи в Facebook Кен працював консультантом-аналітиком у Nielsen Company. Отримав ступінь бакалавра економіки в Університеті Маямі.

Талановиті товариші по команді

Кармеліта Валдес Мак-Кой
Працівник відділу з питань дотримання нормативних вимог
На її нинішній посаді Кармеліті дуже допомагає досвід роботи в соціальних службах і організаціях з охорони психічного здоров’я. У Сан-Франциско їй найбільше подобаються концерти, які вона намагається відвідувати якомога частіше.

Алан Фенг
Старший технічний директор
Алан отримав ступінь бакалавра машинобудування в Массачусетському технічному університеті та ступінь магістра з проектування та розробки продукції в Стенфордському університеті. Свій багатий досвід (і невичерпне терпіння) він використовує, щоб покращити роботу нашого технічного відділу. Йому подобається загальноприйнятий у Сан-Франциско стиль мислення, що завжди відкритий до нових ідей.

Клер О’Меллі
Спеціаліст із інженерного забезпечення
Клер, яка має дипломи з машинобудування й образотворчого мистецтва, проводить свій робочий час у CAD або за розробкою прототипів для змін і покращень продукції. Вона любить Сан-Франциско насамперед за те, що тут жила місіс Даутфайр.

Чарлі Паґуйо
Головний бухгалтер
Чарлі, як досвідчений бухгалтер, веде облік усіх фінансових операцій більше ніж десяти наших підрозділів. Їй подобається клімат Сан-Франциско: тут щодня доводиться гадати, що краще вдягнути. Крім того, вона вболіває за бейсбольну команду «Сан-Франциско Джаєнтс».

Немо Бейкер
Старший спеціаліст із технічного проектування
Немо, спеціаліст із аналізу й обробки даних, забезпечує гарний вигляд і ефективну роботу наших веб-сайтів на всіх пристроях і в усіх браузерах. Його улюблене місце в Сан-Франциско — це Долорес-парк у сонячний день, де він полюбляє спостерігати за людьми та собаками.

Естебан Леон
Інженер відділу досліджень і розробок
Естебан раніше працював у сфері відновлюваних джерел енергії та приєднався до JUUL, щоб застосувати тут свої технічні знання й досвід. У Сан-Франциско йому найбільше подобаються кафе й ресторани, а також можливість добиратися на роботу на велосипеді.

Адам де Соуза
Директор із забезпечення якості та технологій виробництва
Адам отримав ступінь бакалавра з біоінженерії в Північно-східному університеті. Він очолює низку технологічних проектів, спрямованих на покращення виробничих процесів для розширення бізнесу JUUL. Сан-Франциско він любить за широкий вибір чудових закладів харчування.