You are attempting to visit JUUL.com which is a commercial site intended for individuals within the United States. Accordingly, your personal information will be collected in the United States and will be subject to the Terms of Service and Privacy Policy of the site. These policies and procedures may not have the same data protection laws as the country in which you initially provided the information. By continuing to use this site, you acknowledge your understanding and consent.

НАША ІСТОРІЯ

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ІННОВАЦІЇ, ЩОБ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ПОТРЕБИ ДОРОСЛИХ КУРЦІВ.

Свого часу співзасновники компанії JUUL Labs Джеймс Монсіс і Адам Боуен застосували свої технічні знання в проектуванні виробів для розробки справжньої альтернативи курінню. Багато років вони самі були курцями. Не знаходячи прийнятної альтернативи сигаретам, Джеймс і Адам застосували методи промислового дизайну у тютюновій галузі, яка вже понад сто років не зазнавала жодних істотних змін. Як курці, вони чудово усвідомлювали: повноцінна альтернатива сигаретам має пропонувати такий вміст нікотину, який не пропонує жодний інший подібний виріб на ринку. Крім того, користування таким продуктом повинно мати власний неповторний "стиль". Результатом роботи став пристрій JUUL.

НАША КОМАНДА

Колишні курці Джеймс і Адам заснували компанію JUUL Labs, щоб покращити життя мільярда дорослих курців у світі. Сьогодні JUUL Labs — це успішна команда науковців, інженерів, дизайнерів, фахівців із постачання, обслуговування клієнтів і ведення бізнесу, які вірять у те, що продуманий дизайн, технології та нестандартні рішення — це ключі до створення найефективнішої альтернативи звичайним сигаретам.

Адам Боуен
Засновник, директор із технологій
Адам понад 15 років займається розробкою споживчих товарів і 11 років працює над інноваціями в тютюновій промисловості. Він отримав ступінь магістра за спеціальністю «Розробка продукції» в Стенфордському університеті, а також ступінь бакалавра з фізики в Помонському коледжі.

Кей Сі Кростуейт
Виконавчий директор
Кей Сі має понад 20-річний досвід роботи у сферах розробки продукцї, управління та роботи з акціонерами і наглядовими органами. Перед цим Кей Сі обіймав посаду директора з розвитку компанії Altria, де кілька років основним напрямком його роботи були альтернативи традиційним сигаретам. Закінчив Університет Маркетта, а також отримав ступінь MBA у коледжі Провіденса.

Джоанна Енгелке
Директор із контролю якості та дотримання нормативних вимог
Джоанна має 30-річний досвід роботи, зокрема вона очолювала відділ з дотримання міжнародних стандартів якості та нормативних вимог у Boston Scientific і була директором Halloran Consulting. Джоанна отримала ступінь магістра ділового адміністрування в Гарварді та ступінь бакалавра політології в Єльському університеті.

Джеред Фікс
Директор із питань стратегічного розвитку
Джаред обіймав низку керівних посад у компаніях регульованих галузей, серед них — директор із розвитку та директор із маркетингу в Constellation Brands, а також генеральний директор у Beam Suntory. Перед тим Джаред обіймав посаду кураторів проектів у McKinsey & Co служив в армії США у званні капітана. Отримав ступінь MBA у Колумбійському університеті та ступінь бакалавра економіки в коледжі Вільяма та Мері.

Моніка Фалбуш
головний офіцер
Моніка — досвідчений менеджер; понад 30 років вона очолювала відділи кадрів у таких компаніях, як BMC Software і Salesforce. У 2016 році видання Silicon Valley Business Journal назвало Моніку однією з найвпливовіших жінок у Кремнієвій долині США. Отримала ступінь бакалавра адміністрування бізнесу та економіки в Каліфорнійському коледжі святої Марії, де обіймала посаду члена консультаційної ради школи бізнесу й економіки.

Девід Дікі
Директор із постачання
Девід має понад 25 років досвіду керування ланцюгами поставок і операційної діяльності в різних галузях. Зокрема, він керував масштабними перетвореннями в TPG Capital і United Technologies. Девід отримав ступінь магістра управління в Університеті Пердью та ступінь бакалавра з електротехніки у Вустерському політехнічному інституті.

Джеррі Масоуді
Головний юрисконсульт
Джеррі має 25-річний досвід юридичної практики в крупних компаніях і федеральному уряді. Він обіймав посаду головного юрисконсульта в Управлінні з контролю за харчовими продуктами й медикаментами США та генерального юрисконсульта Celgene Corporation. Отримав ступінь доктора права в Школі права при Чиказькому університеті та ступінь бакалавра економіки в Амгерстському коледжі. Джеррі працює в нашому офісі у Вашингтоні, округ Колумбія, та є членом Колегії адвокатів округу Колумбія.

Метт Дейвід
Директор із питань комунікації
Будучи експертом зі стратегії комунікацій, Метт Девіс має великий досвід роботи: корпорації, успішні виборчі кампанії, робота на федеральний уряд і уряд штату. Він обіймав головні посади з питань комунікацій у ході останніх президентських кампаній у США та керував стратегіями комунікацій для штату Каліфорнія, провідних міжнародних компаній зі списку Fortune 500, технологічних компаній і обраних державних службовців.

Боб Роббінз
Президент JUUL у Північній і Південній Америках
Боб має великий досвід керування продажами регульованих споживчих товарів. Його останнім місцем роботи була компанія Constellation Brands. До того як почати працювати в комерційному секторі, він служив офіцером і льотчиком у ВМС США. Боб отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Стенфордському університеті та ступінь бакалавра із проектування систем у Військово-морській академії США.

Талановиті товариші по команді

Алан Фенг
Старший технічний директор
Алан отримав ступінь бакалавра машинобудування в Массачусетському технічному університеті та ступінь магістра з проектування та розробки продукції в Стенфордському університеті. Свій багатий досвід (і невичерпне терпіння) він використовує, щоб покращити роботу нашого технічного відділу. Йому подобається загальноприйнятий у Сан-Франциско стиль мислення, що завжди відкритий до нових ідей.

Клер О’Меллі
Спеціаліст із інженерного забезпечення
Клер, яка має дипломи з машинобудування й образотворчого мистецтва, проводить свій робочий час у CAD або за розробкою прототипів для змін і покращень продукції. Вона любить Сан-Франциско насамперед за те, що тут жила місіс Даутфайр.

Чарлі Паґуйо
Головний бухгалтер
Чарлі, як досвідчений бухгалтер, веде облік усіх фінансових операцій більше ніж десяти наших підрозділів. Їй подобається клімат Сан-Франциско: тут щодня доводиться гадати, що краще вдягнути. Крім того, вона вболіває за бейсбольну команду «Сан-Франциско Джаєнтс».

Естебан Леон
Інженер відділу досліджень і розробок
Естебан раніше працював у сфері відновлюваних джерел енергії та приєднався до JUUL, щоб застосувати тут свої технічні знання й досвід. У Сан-Франциско йому найбільше подобаються кафе й ресторани, а також можливість добиратися на роботу на велосипеді.

Адам де Соуза
Директор із забезпечення якості та технологій виробництва
Адам отримав ступінь бакалавра з біоінженерії в Північно-східному університеті. Він очолює низку технологічних проектів, спрямованих на покращення виробничих процесів для розширення бізнесу JUUL. Сан-Франциско він любить за широкий вибір чудових закладів харчування.

Cookie Settings