Цей веб-сайт використовує файли cookies. Якщо ви продовжуєте перегляд веб-сайту, ми вважатимемо, що ви згодні отримувати всі файли cookies на веб-сайті.

Наша місія

Наша місія — спонукати мільярд дорослих курців у всьому світі відмовитися від традиційних сигарет, скоротити їх споживання та боротися з користуванням нашою продукцією неповнолітніми.

Ми мріємо про світ, де дедалі менше людей курять сигарети, а ті, що курять, мають засоби для зменшення або й навіть повної відмови від їх споживання.

Наше зобов’язання

Ми розуміємо, що альтернативи курінню залишаються предметом обговорень. Ми вітаємо діалог і обмін інформацією, і тому будемо публікувати результати власних досліджень у сфері паріння.

Докладніше

Наша мета

Як учені, розробники продукції й інженери, ми вважаємо, що паріння може мати позитивні наслідки для курців, але бути шкідливим для тих, хто раніше не курив. Наша мета — максимально збільшити позитивні наслідки паріння і зменшити негативні.

Вироби для паріння містять нікотин. Не доведено, що нікотин спричиняє рак, але він викликає звикання. Тому ми вважаємо, що паріння не варто починати дорослі, які раніше не курили.