Ви зробили спробу зайти на JUUL.com, комерційний сайт, призначений для осіб у Сполучених Штатах. Відповідно, ваша особиста інформація буде збиратися в Сполучених Штатах і до неї будуть застосовуватися Умови обслуговування та Політика конфіденційності сайту. Ці політики та процедури можуть спиратися не на такі самі закони про захист даних, як ті, що діють у країні, в якій ви надавали інформацію. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви підтверджуєте своє розуміння та згоду.

НАША МІСІЯ

Покращити життя мільярда дорослих курців у світі, запропонувавши їм спосіб відмовитися від сигарет.

Колишні курці Джеймс і Адам заснували компанію JUUL Labs, щоб покращити життя мільярда дорослих курців у світі, запропонувавши їм спосіб відмовитися від сигарет. Ми мріємо про світ, де дедалі менше людей курять сигарети, а ті, що курять, мають засоби для зменшення або й навіть повної відмови від їх споживання.

Наше зобов’язання

Ми розуміємо, що альтернативи курінню залишаються предметом обговорень. Ми вітаємо діалог і обмін інформацією, і тому будемо публікувати результати власних досліджень у сфері паріння.

Наша мета

Як учені, розробники продукції й інженери, ми вважаємо, що паріння може мати позитивні наслідки для курців, але бути шкідливим для тих, хто раніше не курив. Наша мета — максимально збільшити позитивні наслідки паріння і зменшити негативні.

Вироби для паріння містять нікотин. Не доведено, що нікотин спричиняє рак, але він викликає звикання. Тому ми вважаємо, що паріння не варто починати людям, які раніше не курили.