Ви зробили спробу зайти на JUUL.com, комерційний сайт, призначений для осіб у Сполучених Штатах. Відповідно, ваша особиста інформація буде збиратися в Сполучених Штатах і до неї будуть застосовуватися Умови обслуговування та Політика конфіденційності сайту. Ці політики та процедури можуть спиратися не на такі самі закони про захист даних, як ті, що діють у країні, в якій ви надавали інформацію. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви підтверджуєте своє розуміння та згоду.

НАША МІСІЯ

Покращити життя мільярда дорослих курців у світі, запропонувавши їм спосіб відмовитися від сигарет.

Колишні курці Джеймс і Адам заснували компанію JUUL Labs, щоб покращити життя мільярда дорослих курців у світі, запропонувавши їм спосіб відмовитися від сигарет. Ми мріємо про світ, де дедалі менше людей курять сигарети , а ті, що курять, мають засоби для зменшення або й навіть повної відмови від їх споживання.

Наше зобов’язання

Ми розуміємо, що альтернативи курінню залишаються предметом обговорень. Ми вітаємо діалог і обмін інформацією, і тому будемо публікувати результати власних досліджень у сфері паріння.

Наша мета

Як учені, розробники продукції й інженери, ми вважаємо, що паріння може мати позитивні наслідки для курців, але бути шкідливим для тих, хто раніше не курив. Наша мета — максимально збільшити позитивні наслідки паріння і зменшити негативні.

Вироби для паріння містять нікотин. Не доведено, що нікотин спричиняє рак, але він викликає звикання. Тому ми вважаємо, що паріння не варто починати дорослі, які раніше не курили.

Cookie Settings