You are attempting to visit JUUL.com which is a commercial site intended for individuals within the United States. Accordingly, your personal information will be collected in the United States and will be subject to the Terms of Service and Privacy Policy of the site. These policies and procedures may not have the same data protection laws as the country in which you initially provided the information. By continuing to use this site, you acknowledge your understanding and consent.

НАША МІСІЯ

Наша місія — спонукати мільярд дорослих курців у всьому світі відмовитися від традиційних сигарет, скоротити їх споживання та боротися з користуванням нашою продукцією неповнолітніми.

Колишні курці Джеймс і Адам заснували компанію JUUL Labs, щоб покращити життя мільярда дорослих курців у світі, запропонувавши їм спосіб відмовитися від сигарет. Ми мріємо про світ, де дедалі менше людей курять сигарети , а ті, що курять, мають засоби для зменшення або й навіть повної відмови від їх споживання.

Наше зобов’язання

Ми розуміємо, що альтернативи курінню залишаються предметом обговорень. Ми вітаємо діалог і обмін інформацією, і тому будемо публікувати результати власних досліджень у сфері паріння.

Наша мета

Як учені, розробники продукції й інженери, ми вважаємо, що паріння може мати позитивні наслідки для курців, але бути шкідливим для тих, хто раніше не курив. Наша мета — максимально збільшити позитивні наслідки паріння і зменшити негативні.

Вироби для паріння містять нікотин. Не доведено, що нікотин спричиняє рак, але він викликає звикання. Тому ми вважаємо, що паріння не варто починати дорослі, які раніше не курили.

Cookie Settings